Hizmetlerimiz

aksiyon reklam LOGO

Aksiyon Reklam Olarak Neler mi yapıyoruz?

reklam

gazete

matbaa

web tasarım

bilişim

medya

rehber

ajans

basım

yayın

hizmetleri

• Müşterilerimizin kuruluşunu, işlerini; işleyişini, ürün ve hizmetleri ile bunların mevcut ve muhtemel pazarlarını, rakiplerini, sürekli izleyip, ayrıntılı bilgilerle, analiz edip, onlara fikir ve bilgi sunuyoruz.

 • Müşterilerimizin tanıtım ihtiyacını saptayarak, buna uygun iletişim stratejisini bunun ayrılmaz birer parçası olarak entegre ediyor, iletişim standartlarını planlıyoruz.

 • Reklam fikri ve mesajlarını oluşturarak, tasarım ve taslakları hazırlıyor bu anlamda yaratıcı çalışmalara imza atıyoruz.

 • Medya strateji, planlama, satın alma ve izleme işlerini gerçekleştirip (bölgede ve ülke genelinde etkin medya planları hazırlıyor, ekonomik medya satın alma formülleri geliştirerek müşterilerimizin bütçelerini koruyor ve bu manada sürekli güven tazeliyoruz.

  Zaman, yer ve bütçeyi kapsayan medya planlarını, reklamın çeşitli kalemlerine ilişkin üretim maliyet tahminlerini reklam veren firma yetkililerinin bilgilerine sunuyoruz.

 Ekibimiz;

 Proje yöneticimiz,

 Müşteri temsilcimiz,

 Grafik tasarımcımız,

 Web uygulayıcımız,

 Hepimiz bir arada hizmet sunuyoruz…

 Takım Ruhuna sahip Ekibimiz ile Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, Kültürümüzü yansıtan birçok projeye imza atıyoruz. Müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir iş anlayışı ile farklı fikir, model ve tasarımlarla değişik çizgilere hayat veriyoruz.