Çubuk Aksiyon Haber 7 yaşında

Ankara’nın Çubuk ilçesinde 2008 yılında kurulan Çubuk Aksiyon Haber Sitesi 7 yaşında okuyucusuna hizmet vermeye devam ediyor.

Sürekli yenilenen ve güncellenen ve ilçede haber ihtiyacına cevap verebilen haber sitemiz, bundan sonra daha güzel görünüm ve birçok haber alış verişine devam edecek.

Haber sitemizin okuyucularımıza sağladığımız kullanımı kolay, hızlı okuma, güzel bir görünüm özelliğimiz ile siz değerli okuyucularımıza 5 yıl haber verme hizmetinde bulunduk. Okuyucularımızdan aldığımız bu güçle de yayın politikamızı değiştirmeden yolumuza devam ediyoruz.

Çubuk Aksiyon İnternet Haber olarak;

–        Okuyucularımıza bazen acı kötü haber verdik üzdük, bazen de mutlu iyi haber vererek yüzünü gülümsettik.

–        Çubuk’un gündemini an an takip ederek, yine ilçenin güncel haberlerini sizlere aktarmaya 5 yıl boyunca devam ettik.

–        Kuruluş tarihimiz 2008 yılından bu yana okuyucularına, haberlerinde tarafsız yayıncılığı ile görselliğimizi paylaştık.

–        www.cubukaksiyon.com şimdiye kadar birçok okuyucusu ile haber, yazı, resim ve video göstererek okuyucumuzun beğenisini kazanmaya çalıştık.

–        Bundan sonra da hedefini şaşmadan, internet haber okuyucularına, kaliteli doğru kaynaklardan haberlerini yine değerli okuyucuların yorumuna sunacağız” dedi.

Çubuk Aksiyon İnternet Haber Sitesi imtiyaz sahibi Müfit Onbaşı konuşmasını yine tekrarlayarak; “Öncelikle okuyucularımızın bize göstermiş olduğunuz ilgi, yardım ve yorumlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Günümüz teknolojisine değişime ayak uydurmak için siz değerli takipçilerimizin fikir ve görüşlerini değerlendirerek, sitemizi hem güncel tutuyor, hem de sürekli yeniliyoruz. Yine okuyucularımızın ve abonelerimizin görüş ve fikirlerini değerlendirerek böyle bir ara yüz değişimine karar verdik. Bizi ziyaret eden bütün takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. www.cubukaksiyon.com web haber adresimizde sizlere kuruluş tarihimiz 2008 yılından bu yana sizlere haberlerde tarafsız yayıncılığımız ile görselliğimizi paylaştık. Bundan sonra da hedefimizi şaşmadan, sizlere kaliteli, güvenilir ve doğru kaynaklardan haberlerimizi, yine siz değerli okuyucularımızın yorumuna sunacağız. Okuyucularımızın haberlere yazdıkları yorumlardan güç alarak onlara en güzel haberler sunmaya devam ediyoruz. Bizi izleyen, takip eden herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

Bir gün bizi ziyaret edeceğinizi biliyorduk. Aramıza hoş geldiniz. Artık Bizi Siz Dahil Herkes Tanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir