Çubuk emlak inşaat ev daire arsa tarla otomobil ilanları için kiralık ve satılık

Çubuk emlak inşaat ev daire arsa tarla otomobil ilanları için kiralık ve satılık için aradığınız tüm her şey burada. Tüm isteklere cevap geliyor.

Çubuk emlak inşaat ev daire arsa tarla otomobil ilanları için kiralık ve satılık için doğru adres

Çubuk emlak inşaat ev daire arsa tarla otomobil ilanları için Çubuk Emlak Web sitesi www.cubukemlak.com ile hem firmanız sektöründe kariyer kazanacak, hemde yaptığı tanıtım ve ilan ile tüm Türkiye tarafından tanınacak, emlak alım ve satışı yapabileceksiniz.

Çubuk emlak inşaat ev daire arsa tarla otomobil ilanları için neden internet emlakçılığı

Yıllardır emlakçılık yapan firmalar ve müşteriler farkındadırlar ki, bir emlak alınıp satılırken veya kiralanırken, emlakçıların tellallık yapış şekilleri bellidir. Bunların arasında binaların üzerine asılan afişler, iş yerlerinin cephelerine asılan afişler vardı. Fakat gazetelere verilen ilanlar başı çekiyorlardı.

Dünyada ve Türkiye de internetin hızla yayılmasından dolayı, her iş yeri ve neredeyse artık her eve bilgisayar ve internet girmesiyle, köylerden dahi insanların internete girmesiyle emlakçılıkta da yeni bir döneme girilmiş oldu. Bu döneme artık internet emlakçılığı dönemi demek, yanlış olmaz.

İnsanlar aradıkları bir mülke sahip olmak için artık her an ellerinin altında olan bilgisayar ve internet yardımıyla aradıkları emlağa kolayca ulaşabiliyorlar. Resimleriyle mevcut emlakları gezip hem boşa zaman harcamıyor, hem de yorulmuyorlar. Metrekare, oda sayısı, kat bilgisi, bina yaşı vs. gibi bilgileri girip indexlenmiş bilgilere kolayca ulaşabiliyorlar. Örneğin İstanbul’da veya başka bir şehir de yaşayan insanlar Çubuk’a gelecekler ve bir eve ihtiyaçları var. İnternet sitelerine girip fotoğraflarıyla gezerek Çubuk’a gelmeden birçok bilgiye sahip olabiliyorlar. Sadece, ilgilerini çeken emlağa gidip yerinde görerek daha çağdaş bir emlak arama şekline sahip olabiliyorlar.

Bundan böyle insanlar son zamanlarda emlak ilanlarına, Çubuk’ta daha çok www.cubukemlak.com sitesinden ulaşabilecekler. Bu sebeple de artık gazete ilanlarından çok, internet üzerinden izlenen bu sitenin ilanları işe yarıyor, şimdilik gazetelerin papucu dama atıldı. Bakalım gelecekte internetin yerini ne alacak.

Çubuk emlak inşaat ev daire arsa tarla otomobil ilanları

İnternet üzerinden emlakçılık yapmak sandığınızdan çok daha kolay. Online emlakçılık sistemimiz sayesinde vakit kaybetmeden çok para kazanabilirsiniz. Peki, bunu nasıl sağlıyoruz?

1. Üyeliğiniz başladığında sizin adınıza bir web sayfası düzenlenir.

2. Web sayfanıza, bölgedeki tüm emlak bilgileri kaydedilir.

3. Kişisel emlakçılık bilgileriniz müşterilere gönderilir.

4. Web sayfanız üzerinden emlak sahipleriyle randevulaşır ve pazarlama anlaşması yaparsınız.

5. Satışını yaptığınız emlaklarla ilgilenen alıcıların bilgisi, otomatik olarak web sayfanıza yazılır ve onlara özel mesajlar gönderilir.

6. Müşterilerinizle randevulaşıp beğendikleri emlakları gösterirsiniz.

7. Alıcı, satın almak istediği emlak için size yazılı teklif verir.

8. Emlak sahibi, alıcının teklif formuna teklifi kabul ettiğini yazar ve imzalar.

9. Satış için emlak alıcı ve mal sahibiyle beraber tapuya gidersiniz.

10. Taraflardan aldığınız komisyonun tamamı sizin olur.

Çubuk emlak inşaat ev daire arsa tarla otomobil ilanları için tabii işi öğrenmeye başladıkça bu adımlar basitleşir. 7 gün 24 saat web sayfasına yağan müşteri ile sadece satışa ve para kazanmaya konsantre olursunuz.

cubuk emlak insaat ev daire arsa tarla otomobil ilanlari